Teslimat ve İade Şartları

TESLİMAT SÜRESİ NE KADARDIR?

www.pgartgallery.com üzerinde satılan tüm ürünler 1-5 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişlerinizi iş günleri 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

SİPARİŞİM HANGİ KARGO FİRMASI İLE TESLİM EDİLECEK?

Satın almış olduğunuz ürünlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketimiz [kargo firması] firması aracılığı ile yapılmaktadır.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNLER İÇİN KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEK MİYİM?

www.pgartgallery.com aldığınız siparişleriniz için herhangi bir kargo bedeli yoktur.

SATIN ALDIĞIM BİR ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTİYORUM, NE YAPABİLİRİM?

Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.


Satın alınmış olan ürünün veya ürüne ait ambalaj veya kutunun, kirlenmiş, ezilmiş, buruşmuş, aşınmış, çizilmiş, ıslanmış, üzerine bant veya etiket yapıştırılmış veya herhangi bir şekilde zarar görmüş olması durumunda satış aşamasında gerçekleştirilen Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği iade kabul edilmeyecektir. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır.


Siparişiniz ile tarafınıza iletilmiş olan İade formunu doldurarak, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünü(leri) geri göndermelisiniz. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

Herhangi başka bir sorunuz için info[@]pgartgallery.com’dan bilgi alabilirsiniz.


İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecek. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler; iki iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bu süreç tamamen çalıştığınız bankanın iç süreçlerine bağlıdır.

İADE ADRESİ:

PG Art Gallery : Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım A Kapısı 6. Sk. Üst katı No:171 34398 Maslak Sarıyer/İstanbul

İade

Ürünlerimizi, satın aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde, kullanılmamış ve zarar görmemiş olması şartıyla iade edebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünleri iade etmek istemeniz durumunda, siparişiniz ile birlikte aldığınız iade formunu doldurarak aşağıdaki bilgilerle bize iletebilirsiniz.

İade Adresi

PG Art Gallery

Adres: Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım A Kapısı 6. Sk. Üst katı No:171 34398 Maslak Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0212 252 80 00

İade formunuz yoksa veya kaybettiyseniz, formu buradan indirebilir, veya formu sitemiz üzerinden doldurabilirsiniz.